אודות:

אני בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה כאדריכלית פנים ותיאום תכנון, עם ידע מצטבר רב בתכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח עליון, וכן עבודה צמודה מול לקוחות וספקים.

עבדתי כעשר שנים כמעצבת פנים אצל אדריכל שלמה פרנקל, אחד ממשרדי עיצוב הפנים הגדולים והיוקרתיים בארץ, הייתי שותפה מלאה בתכנון ועיצוב במספר נכבד של דירות ב"מגדלי אקירוב" בתל אביב, וכן ווילות בבנייה פרטית.

מתוך הרצון שלי להכיר את ה"צד השני" של עולם אדריכלות ועיצוב הפנים עבדתי כארבע שנים כחלק מצוות במחלקת שינויי דיירים בקבוצת "חבס", חברת יזמות גדולה ויוקרתית, בפרויקטים YOO ו"רוטשילד 1" שני פרויקטים יוקרתיים ומשמעותיים בנוף התל אביבי.

המשרד שלי משלב את השירותים הבאים:

* עיצוב פנים ותכנון של בתים, דירות, משרדים ושטחים ציבוריים בהם מתבצע תכנון הפנים בהתאם לדרישות, עיצוב החללים והאווירה, בשיתוף פעולה מלא בין חזון ורצון הלקוחות, הראיה העיצובית שלי והמפגש עם המציאות הנתונה.
* פיקוח עליון מטעם הלקוחות בתאום כלל המערכות של היועצים החיצוניים בפרויקט על מנת לוודא שהבנייה נעשית על פי התכנון והעיצוב תוך מתן פתרונות לבעיות שעולות תוך כדי עבודה.

* ליווי הלקוחות ברכישת כלל מוצרי הגמר ומערך הריהוט לבית עד לקבלת המפתח וכניסה למגורים.
* יעוץ וליווי ברכישת דירה ראשונה או שנייה החל מתהליך הרכישה ולאורך כל הדרך עד הכניסה לנכס. התהליך הכולל בניית תקציב, הבנת התהליך מול הגופים השונים כשהמטרה כמובן לעבור את התהליך בהצלחה ולהגיע לבית עם אוויר לנשימה.

כללי זהב לתכנון כלכלי לקראת עיצוב פנים

השתתפות בתוכנית חסכון


https://youtu.be/nFmtjrTv2Sw

כאן גרים בסטייל – סדנת עיצוב פנים